Awanse w kaliskiej jednostce - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Aktualności

Awanse w kaliskiej jednostce

Data publikacji 26.06.2017

Kolejna grupa funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu została mianowania na wyższe stanowiska służbowe. Dodatkowo, dwóch policjantów otrzymało rozkazy dotyczące podwyższenia dodatków służbowych na zajmowanych stanowiskach. Rozkazy personalne policjantom, wręczył szef kaliskiej jednostki insp. Dariusz Bieniek.

 

W poniedziałek 26 czerwca maja Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek, wraz ze swoimi zastępcami podinsp. Tadeuszem Królikowskim oraz podinsp. Witoldem Goździelewskim, spotkał się z wyróżnionymi policjantami. Uroczysta zbiórka, związana z wręczeniem rozkazów rozpoczęła się godzinie 8:30 w budynku Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. W obecności kadry kierowniczej Komendant Bieniek wręczył rozkazy personalne blisko 30 mianowanym policjantom, którzy w ocenie przełożonych bardzo dobrze wykonywali powierzone im obowiązki służbowe. Wśród awansowanych znaleźli się policjanci z niemal wszystkich komórek organizacyjnych kaliskiej komendy.

W trakcie uroczystości Komendant wręczył również rozkazy o podniesieniu dodatku służbowego dwóm policjantom, wyróżniającym się szczególnym zaangażowaniem w służbie.

Wręczając wyróżnienia szef kaliskiej jednostki pogratulował wszystkim funkcjonariuszom oraz podziękował im za wkład, w działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na terenie naszego miasta i powiatu.