Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kaliscy policjanci na najwyższym stopniu podium

Data publikacji 24.11.2014

img_4829W dniach 21 i 22 listopada 2014 roku w hali Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu rozegrano zawody na ergometrze wioślarskim. Po raz kolejny drużyna Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu stanęła na najwyższym podium w klasyfikacji służb mundurowych. Również indywidualnie kaliscy funkcjonariusze zajęli dwa miejsca na podium.

Dziesięć torów, dziesięć ergometrów, tablica, na której można dokładnie śledzić poczynania w poszczególnych wyścigach, sędziowie i zawodnicy startujący w 25 różnych kategoriach, tak w piątek i sobotę wyglądała hala Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu przy ulicy Łódzkiej.

Klasyfikacja zawodów obejmowała wyścig przedstawicieli służb mundurowych. Każdy z zawodników miał do przepłynięcia dystans 500 metrów. Zespołowo najlepsi okazali się zawodnicy reprezentujący Komendę Miejską Policji w Kaliszu. Drużyna w składzie: st.asp. Zbigniew Juszczak, st.asp. Michał Kubisiak, st.sierż. Mariusz Mazur oraz st.post. Marcin Stefański zdeklasowała swoich przeciwników osiągając łączny czas 4:23,1 s.

W Klasyfikacji indywidualnej Mariusz Mazur oraz Michał Kubisiak zajęli odpowiednio 1 i 3 miejsce. Na 2 stopniu podium stanął funkcjonariusz Straży Miejskiej Kalisza Sławomir Stasiak.

Puchary i medale wręczyli zwycięzcom Wiceprezydent Kalisza Jacek Konopka oraz Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu mł.insp. Andrzej Haraś

Zawody dostarczyły mnóstwo emocji zarówno zawodnikom jak i kibicom. Jednak nie wyniki rywalizacji były tu najważniejsze a, możliwość sprawdzenia własnej kondycji i wydolności.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.