25 Międzynarodowy Półmaraton PHILIPS

Data publikacji 08.09.2015

14W niedziele 06 września w Pile prawie 3,5 tysiąca biegaczy stanęło na starcie jubileuszowego 25. Międzynarodowego Półmaratonu PHILIPS. Zawodnicy przebiegli dokładnie 21 km 97,5m. Wśród kobiet w kategorii funkcjonariuszy trzecie miejsce zajęła Edyta Marciniak z KMP w Kaliszu

Prawie 3,5 tysiąca biegaczy stanęło na starcie jubileuszowego 25. Międzynarodowego Półmaratonu PHILIPS, który tradycyjnie w pierwszą niedzielę września rozegrany został na ulicach Piły. Wśród wspomnianej grupy była rekordowa liczba 151 policjantek, policjantów, emerytów policyjnych i pracowników polskiej Policji oraz pięcioosobowa reprezentacja policjantów łotewskich rywalizujących w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie.

Pierwszym policjantem, który przekroczył linię mety był Łukasz Wróbel z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. W kategorii kobiet trzecie miejsce zajęła Edyta Marciniak z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyli: Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Piotr Gaca oraz Witold Drzażdżyński - I Wiceprezydent Krajowego Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA.