Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjni sportowcy

Data publikacji 12.11.2015
20151111_1253461Po raz kolejny grupa kaliskich funkcjonariuszy-biegaczy wzięła udział w zawodach sportowych. Tym razem policjanci rywalizowali w kępińskim „Biegu Ulicznym św. Marcina” na dystansie 10 km. W kategorii „służb mundurowych”, po raz kolejny na podium stanęła sierż. Edyta Marciniak z Wydziału Prewencji.

11 listopada w Kępnie na linii startu stanęło ponad 300 zawodników reprezentujących różne grupy wiekowe i zawodowe. W gronie startujących znaleźli się również funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Wszyscy pokonali dystans 10 kilometrowej trasy i dobiegli do linii mety.

Po raz kolejny na podium stanęła sierż. Edyta Marciniak. Dzielnicowa III Rewiru Dzielnicowych KMP w Kaliszu doskonale poradziła sobie z pokonaniem trasy. Linie mety przekroczyła z czasem 00:42:41 zajmując w klasyfikacji służb mundurowych – kobiet drugą pozycję. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej zajęła, wysokie 63 miejsce.

To kolejny sportowy sukces naszej policjantki, która na swoim koncie ma już kilkadziesiąt medali. Tylko w tym roku, w klasyfikacji służb mundurowych Edyta triumfowała kaliskim biegu Ptolemeusza oraz zdobyła brązowy medal w Międzynarodowych Mistrzostwach Policji w Półmaratonie w Pile.