Policyjni sportowcy

Data publikacji 06.09.2016
mms_img-21357182891Po raz kolejny grupa kaliskich funkcjonariuszy-biegaczy wzięła udział w zawodach sportowych. Tym razem policjanci rywalizowali w pilskim „26. Półmaratonie PHILIPS” na dystansie 21,097km. W kategorii „służb mundurowych”, po raz kolejny na podium stanęła st.sierż. Edyta Marciniak z Wydziału Prewencji.

04 września w na linii startu stanęło ponad 3500 zawodników reprezentujących różne grupy wiekowe i zawodowe. W gronie startujących znaleźli się również funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Wszyscy pokonali dystans 21 kilometrowej trasy i dobiegli do linii mety.

Po raz kolejny na podium stanęła st.sierż. Edyta Marciniak. Dzielnicowa III Rewiru Dzielnicowych KMP w Kaliszu doskonale poradziła sobie z pokonaniem trasy. Linie mety przekroczyła z czasem 01:35:14 zajmując w klasyfikacji służb mundurowych – kobiet trzecią pozycję. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej zajęła, wysokie 43 miejsce.

To kolejny sportowy sukces naszej policjantki, która na swoim koncie ma już kilkadziesiąt medali.

W zawodach Komendę Miejską Policji w Kaliszu reprezentowali również: mł.asp.Przemysław Laskowski, który przekroczył linię mety z czasem 01:41:31, asp. szt. Przemysław Wechman uzyskując czas 01:55:22 oraz sierż. Sebastian Szmaja z czasem 02:11:17.

Wszystkim biegaczom biorącym udział w półmaratonie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.